Tag: dialog

Nie ma z kim przegrać

Mamy kolejną odsłonę widowiska nazywanego „przetargiem”, a w rzeczywistości będącego dopełnieniem już wcześniej opisywanych nie tylko przeze mnie, machinacji wokół ...

„Mam za swoje”

Zaledwie kilka dni temu napisałem w tym miejscu o dziwnych – delikatnie rzecz ujmując – zabiegach administracji urzędującego burmistrza Ząbkowic ...

Strona 21 z 22 1 20 21 22

Nie przegap

Polecane